2017

Sam Koruschak - Polk State 

Connor Andrews - Lake Sumter

Bobby Head - Austin Peay

Carson Schlegel - Lander 

Matt Rinks - Daytona State

Adrian Delgado - WV Wesleyan 

Gerry Brown - Seminole State 

Josh McDuffie - Newberry 
Logan Brouwer - WV Wesleyan
Bobby Spitulski - Troy 

Kevin Clanton - Newberry

Josh Jano - WV Wesleyan

Jackson Damon - Eastern Florida

Cameron Recny - Lake Sumter

Angel Padilla - Lake Sumter

Bradley Donelick - LaGrange 

Connor Scheitzach - WV Wesleyan

2021

Owen Flynn - North Carolina

Zaylen Perry - FIU

Kenny Eccelston - Miami (FL)

Noah White - FGCU

Sammy Lake - FGCU

Raymond Velez - Bethune Cookman

2022

Landon Moran - Florida

Ben Barrett - FSU

​Riley Parker - UCF

2023

Dallas Dale II - Alabama

2019

Rese Brown - USF

Andrew Dunham - Florida Tech

Aidan Bennett - FGCU

Garrett Hester - Alabama

Noah Janney - UCF

Isaac Nunez - Florida

William Sullivan - Troy

Logan Keller - Alabama

Kyle Mock - Troy

Mason Russell - Duke 

Noah Hughes - BYU

Bryce Hubbart - FSU

Cade Parker - FAU

Nick Durgin - Stetson

Carson Crossley - Broward

Johnny Long - FGCU

Brandon McBride - Gardner Webb

Bobby Minotti - VMI

Joe Becker - Coastal Carolina

Alec Makarewicz - East Carolina

Eric Adler - Wake Forest

Jeslyn Whitehead - UNF

Evan Siegner - UWF

Hunter Booth - Pasco Hernando

Fabian Escalante - Bethune Cookman

Paxton Ellison - Wingate 

Sean Means - UWF

​Dayton Romig - Lenoir Rhyne

​Dylan Doria - Mars Hill

​Brandon Riehm - Lake Sumter

Ryan Fischer - Indiana

Jack McRae - Johns Hopkins

​Jacob Hartman - Lander

Tyler Smith - Piedmont

​Gabe Pallo - LaGrange 

​Cole Nelson - WV Wesleyan

Coltin Lindsey - Montreat

Hector Arredondo - Broward 

​Joe Cobb - Hilbert

2018

Cort Roedig - Georgia Tech

Taylor Pridgen - Troy

Cameron Stewart - Troy

Cale Newton - West Florida

Garrett Evans - FAU

Dakoda Grove - Rollins 

Jalen Townsend - FGCU

Zachary Pellegrino - Lander 

Gerry Kelly - Georgia Southern

Austin Reed - Lenoir Rhyne

Matt Levenson - Winthrop

Raymond Fields - Florida Southern

​Beau Walters - Nova Southeastern

​August Haymaker - Virginia Tech

​Ryan Jean - UNF

Anthony Dorak - Belmont Abbey

Justin Lorenz - Florida Tech

​Corey Cannon - Erskine

Matt Cobb - Lake Sumter

Alex Del Valle - WV Wesleyan

Cristian Sosa - Eastern Florida

​Carter Dahl - South FL State College

​Nick Denove - Case Western Reserve

Alex Otero - Wingate

Hunter Cole - Berry

Logan Alaniz - Westminister

Lawson Schumacher - Daytona State

​Nick Wells - Polk State

​Juan Fortique - Concord

Ty Hoyle - State College of Florida

Justice Candelario - Edward Waters


2020

Carson Montgomery - FSU

​Austin Amaral - Stetson

Najer Victor - FSU

Jahlani Rogers - FGCU

Jo Jo Coffey - UCF

David Parker - Kennesaw State 

​Connor Phelan - Montevallo 

Gabriel Santiago - Newberry 

Zach Levenson - Kennesaw State

Zach Weaver - Mars Hill

Sam Brodersen - Wingate 

Kevin McGrath - Newberry

​Mitchell Harding - Florida Tech

Dakota Harris - Polk State

​Luke Hatcher - FSU

Cal Pundsack - USF

Tyler Shaw - Embry-Ridde

​Blake D'Arville - UNF

Anthony Garcia - St. Petersburg

Tyler Ostendorf - WV Wesleyan

Brett Kelly - UNC Greensboro

​Travis Stapleton - UNF

Carlos Anderson - WV Wesleyan

​Adam Bingham - Newberry

Jason Grant - WV Wesleyan